interaktif medya İnteraktif Medya
 • bluetooth

  Bluetooth

  City Light Posterler artık Bluetooth özelliği taşıyor. Genç, hareketli ve teknoloji dostu herkes; bir reklam panosundan kendi telefonuna şarkılar, videolar, el ilanları ve başka bilgileri doğrudan indirebilir. Değerli ve etkileyici bu reklamcılık anlayışı ile dikkat çekici bir marka iletişimi yapmanıza yardım ediyoruz.

 • Poster Cebe

  Posterden Cebe özelliği, yeni çift yönlü iletişim imkanları yaratır. Reklamı görenler, afişte belirtilen numaraya bir metin mesajı gönderir. Kısa süre sonra marka ya da ürünle ilgili ek bilgi içeren bir metin veya multimedya mesajı alırlar. Posterden Cebe özelliği hareketli hedef kitlenin ilgisini çeker ve dijital marka iletişiminin oturmasını sağlar.

  poster cebe
 • bluespot

  Bluespot

  Şehir haritaları, ulaşım çizelgeleri, kültürel etkinlikler, sinema programları, alışverişle ilgili bilgiler, lokanta rehberleri, turist bilgilendirme. Ayrıca hiçbir ücret ödemeden telefonla konuşma ve internette sörf yapma şansı.  Wall bluespot bilgi sistemi size bunların hepsini ve daha fazlasını sunmaktadır. Elektronik şehir bilgi vitrinleri ve bluespot terminallerinde bulunan entegre dokunmatik ekranlar aracılığıyla herkes bluespot’a erişebilir. Şehir sakinleri ve turistler için büyük bir hizmet. Yerel ve bölgeler arası kampanyalarda kullanılmak için ilgi çekici bir dijital iletişim aracı. 

   

  Bluespot şehir bilgi sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

 • Digital Kampanylar ve Çapraz Medya

  Duyularımıza birden çok medya aracıyla hitap eden kampanyalar daha kalıcı bir ilgi uyandırır. Wall AG’nin koku yayıcılar, ses modülleri, aydınlatma efektleri veya programlanabilir kayan reklam sistemleri içeren çapraz medya çözümleri, mesajınızın duyulmasını, koklanmasını ve çok boyutlu olmasını sağlar. Dijital iletişiminizi kamusal alana aktarmak için Bluetooth, Posterden Cebe ya da bluespot özellikleri ile birleştirin. Neredeyse sınır tanımayan yaratıcı reklam imkânları ve başarılı kampanyalar için.

  digital kampanylar ve çapraz medya
İletişim

Daha fazla bilgi için
Ekibimiz sizi bilgilendirecektir:

Tel: +90 212 217 02 02

» wall@wall.com.tr