mimarlar ve tasarımcılar Mimarlar ve Tasarımcılar
 • hadi teherani hadi teherani
  Hadi Teherani

  Hadi Teherani, Hamburg'daki Docklands büro binası gibi göz alıcı binalar inşa ediyor. Onun Wall AG için tasarladığı ödüllü şehir mobilyaları, saydamlıkları, ferahlıkları ve güzellikleri ile büyülüyor.

 • kleihues + kleihues kleihues + kleihues
  Kleihues + Kleihues

  Prof. Josef Paul Kleihues'un binaları Berlin ve Chicago gibi şehirlerin gökyüzü siluetini şekillendiriyor. Wall AG için uluslararası metropollerdeki yaşam kalitesini artıran Streetline ve Challenge gibi ödüllü şehir mobilyası serilerini tasarlamıştır.

 • Iondesıgn

  IONDESIGN ürünlere ve onların nasıl kullanılacağına önem verir. Onlara göre, güzellik ve işlevsellik birbirinden ayrılamaz. Wall AG için yaptıkları tasarımlar bunu kanıtlar niteliktedir. Anlamak için bluespot terminaline, Case ve Screen afiş vitrinlerine, City Light Board ürünlerine bakmak yeterlidir.

  ıondesıgn
 • S+K Architects And Designers

  Mühendisler Prof. Helmut Staubach ve Dipl. Ing. UWE Kuckertz, Wall kurumsal kültürünün de ayrılmaz bir parçası olan toplumsal sorumluluğa büyük önem verirler. Kendi bağlılıkları kentsel alanları daha konforlu hale getiren modern, estetik şehir mobilyalarında vücut bulur.

  s+k architects and designers
 • gk sekkei
  Gk Sekkei

  Wall Intelligent Serisi'nin yaratıcıları çevre, tasarım ve bilginin birleştirilmesine, yani Wall ürün anlayışının merkezinde duran konulara ilgi gösterirler.

 • sergej tchoban
  Sergej Tchoban

  Sergej Tchoban'ın şehir mobilyası tasarım serileri Arbat and Neva, modern Rus metropolleri için yenilikçi estetik fikirler sunuyor. Onun vizyonu Doğu ve Batı’da birçok şehrin manzarasını süslüyor..