• istanbul
  İstanbul

  3000 Yıllık Gelenek Yenilikçi Reklam Anlayışıyla Buluşuyor

  İstanbul Avrupa'daki en eski şehirlerden biridir. Şehir mobilyalarımız ve yenilikçi açıkhava reklam anlayışımız bir taraftan kültürel mirasa saygı gösterirken bir taraftan da Türk metropolünün modernleşmesine yardımcı oluyor.

 • Konya

  Mevlana Şehri Konya

  Başkent Ankara'nın 200 km. güneyinde yer alan Konya Türkiye'deki en eski yerleşim birimlerinden biridir. Yüzölçümü itibari ile Türkiye'nin en geniş ili ve nüfus itibari ile de en kalabalık nüfusa sahip 6. ildir.

  konya
 • berlin berlin
  Berlin

  Açıkhava Medya Başkenti

  Köpek servisi, bluespot, tekerlekli sandalye kullanıcılarının erişebileceği otomatik umumi tuvaletler: yeniliklerimizin pek çoğu ilk olarak Berlin'de hizmete sunuldu.  

 • Freiburg

  Wall Şehir Mobilyaları Freiburg'un Güzel Atmosferine Katkıda Bulunuyor

  Freiburg yalnızca genç değil aynı zamanda modern bir kent. Tekerlekli sandalye kullanıcılarının erişebileceği otomatik umumi tuvaletler, emisyon göstergeli şehir bilgi vitrinleri ve diğer şehir mobilyalarımız şehrin güzel iklimine katkı sağlıyor.

  freiburg
 • Düsseldorf

  Modern Şehir Mobilyalarıyla Modanın Merkezi

  Düsseldorf'ta Wall AG sadece şehrin içinde değil aynı zamanda havaalanında da mevcut. Yenilikçi şehir mobilyaları ve en kaliteli yenilikçi şehir mobilyalarımızla bu moda başkentindeki trendi takip ediyoruz.

  düsseldorf